Yönetilen Hizmetler (MSP)

Yönetilen Hizmetler


Yönetilen Hizmetler (MSP)

Güvenlik ürünlerinin lisans maliyetleri, barındırma hizmetleri ve yıllık ödeme yapıları göz önünde bulundurulduğunda, yönetilebilir hizmetler Kurumlar için dikkate alınması gereken bir seçenek olarak görülmektedir. Ayrıca, çalışanların eğitim maliyeti ve sirkülasyonu, ürünlerin katlanılan maliyetler oranında işlevsel kullanılmadığını göstermektedir.

Firewall ve Network cihazları üzerindeki politika analizlerini, analizlere yönelik güncelleme önerilerini ve mevzuat/ politikalara uyumlu denetim raporlarını yönetilebilir hizmet modeli ile sağlamaktayız.
Checkpoint Harmony ürün ailesinden kurum ihtiyaçlarına yönelik belirlenen çözümlerin politika yönetimi, ihlal analizi, erişim yönetimi gibi uzmanlık ve zaman gerektiren işlemleri INVENTO olarak MSSP paketimiz ile sunmaktayız.
TM Worry Free Services; Uç nokta, email ve bulut uygulamalarının güvenliğini sağladığımız yönetilen hizmet modelidir.
Güvenlik açıklarının sürekli taranmasının yanı sıra, web uygulamalarının ve bulut yapılarının güvenlik değerlendirmeleri ile varlık ve yama yönetimi otomasyonunu kurumlar adına INVENTO olarak yönettiğimiz hizmet modelidir.
GRC ürünlerinin bir çok modül ile bağlantısı ve çok fazla özelleştirme ihtiyacı bulunmasından dolayı, INVENTO olarak sizin adınıza tüm talepleri alıp işlediğimiz hizmet modelidir.
Veri keşif, sınıflandırma ve DLP ürünlerini, kurumunuzun değişen süreç, organizasyon, veri modelleri ile güvenlik ihtiyaçlarına göre sürekli olarak yönetimini sağladığımız hizmet modelidir.
Tüm çalışanların farkındalıklarını ölçmeye yönelik oltalama çalışmaları ile yeni giren çalışanların oryantasyon eğitimlerinin takipleri de dahil süreci yönettiğimiz hizmet modelidir.

Detaylı bilgi ve taleplerinizi yanıtlayabilmemiz adına iletişim formumuzu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

deneme bonusu veren siteler
child sex