Denetim ve Değerlendirme

denetim ve değerlendirme

Denetim ve Değerlendirme Hizmetleri

Firmaların bağımsız bir göz tarafından güvenlik olgunluk seviyelerinin değerlendirilmesi başta olmak üzere, gerekli yetkinlik veya zaman kaynağı bulamayan firmalar için de tedarikçi denetimlerini veya iç denetimlerini, gerekli kaynağı içeride tutmanıza ihtiyaç bırakmadan INVENTO olarak biz sağlıyoruz.

COBIT, TISAX gibi bazı çerçevelerde olgunluk seviyeleri belirlenmiştir. Kurumlar bu modellere göre mevcut olgunluk durumlarını değerlendirmek veya bir üst olgunluk seviyesine çıkmak için gereksinimlerini belirlemek istediklerinde Invento olarak mevcut durumu analiz etmekte ve bir üst olgunluk seviyesine geçmek için uyum haritasını içeren çalışma yapılmaktadır.

Kurumların mevcut bilgi teknolojileri altyapılarının güvenlik seviyelerini, güvenlik süreçlerinin olgunluğunu ve çalışanların güvenlik konusundaki farkındalığını ölçmek için yapılan değerlendirme sürecidir. Bu sürecin çıktısı olarak verilen raporlamalarda, aynı zamanda bu uygunsuzlukların ne şekilde düzeltilebileceğine ilişkin öneriler de yer almaktadır.

BT ürün ve hizmet tedarikçilerinizin istenilen standart, regülasyon ve yasal mevzuatlara göre denetimleri yapılmakta ve istenilen formatta kurumunuza raporlanmaktadır.

Gerekli zaman ve yetkinliğin bulunmadığı veya farklı bir göz ile iç tetkiklerin yapılması istenildiği durumlarda, bilgi güvenliğinin dahil olduğu tüm standart, regülasyon veya yasal mevzuatlara göre, kurumunuzun belirlediği kapsamlarda iç denetim hizmetlerinizi sizler adına yapmakta ve talep olması durumunda sizin formatlarınıza göre raporlama yapılmaktadır.

Detaylı bilgi ve taleplerinizi yanıtlayabilmemiz adına iletişim formumuzu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

deneme bonusu veren siteler
child sex